Biz Kimiz?
Opt 1: Data-Sync; Güncel Teknolojiler İle Onlarca Yıllık BT Deneyimi Üzerinde Kuruldu. Opt2: Data-Sync; Güncel Teknolojilerden İlham alarak, onlarca Yıllık BT Deneyimi Üzerinde Kuruldu!    

Kumsaati olarak bilişim kavramının Türkiye’deki ilk günlerinden bu yana sektöre yön veren Elips Grubu’nun(Elips, NormData, Kumsaati) parçasıyız. Kamu kurumlarından global markalara, start-up firmalardan konsorsiyumlara her ölçekte kuruluşa yazılım, dijital dönüşüm, veri tabanlı otomasyon ve stratejik BT süreç yönetimi hizmetleri veriyoruz.

Türk pazarının doğasını çok iyi bildiği gibi global deneyime de sahip olan uzman kadrodan oluşuyoruz. Müşteri odaklı, esnek ve yenilikçi çalışma şeklimizle yazılım ihtiyaçlarınıza sizinle birlikte hızlı, etkili ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. Güncel teknolojileri ve değişen pazar koşullarını takip ediyor, günün ihtiyaçlarını çözerken geleceği planlamanızı kolaylaştıran özel yazılımlar, mobil uygulamalar, web çözümleri üretiyoruz.

E-ticaret entegrasyon pazarına yepyeni bir soluk getiren Data-Sync çözümümüzü de işte tüm bu niteliklerimizin ışığında hayata geçirdik. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürekli büyüyen e-ticarette yaşadığınız zorlukları inceledik, yüzlerce elektronik pazarlama öyküsünü ve aktif deneyimi analiz ederek yolunuzu aydınlatacak bir entegrasyon yazılımı geliştirdik.Özetle, sizin sorunlarınızı duyduk, büyümenizi giden yoldaki eksik parçaları gördük ve çözüm ürettik.

Elips Şirketler Grubu
logo
logo
logo
logo
Referanslarımız
Güncel Haberler
Data-Sync Ekibi Adına

Kurucumuz Berk Uzgören Atlanta Emory Üniversitesi Goizueta Business School “Marketing ve Intelligence Systems Operation & Management” bölümünden 2017’de mezun oldu. 2017-2021 arasında San Francisco merkezli Walmart E-Commerce’de 26 ürün kategorisinin e-ticaret operasyonlarını koordine etti, Walmart e-ticaret sitesinin ve fiziksel mağazalarının omni-channel veri yönetimini yaptı. Bu süre zarfında çok sayıda yeni marka ve firmanın Walmart pazaryerine dâhil olmasını ve Amerika’da büyümesini sağladı.

Walmart veri işleme ve depolama projelerinde yazılım ekipleri ile birlikte rol aldı. Stratejiye dönük veri analizi ve hedef odaklı veri işleme projeleriyle dikkatleri üzerine çekti. Walmart “Hybrid” programı kapsamında e-ticaret takımına eğitimler verdi ve yeni çalışanların mentorluğunu yaptı.

2021 yılında Walmart deneyimini yerli e-ticaret çözümlerine çevirmek üzere Türkiye’ye döndü. Kumsaati Yazılım şirketinde ekip lideri olarak e-ticaret pazaryeri entegrasyon yazılımı Data-Sync’i geliştirdi. Berk Uzgören bugün halen Kumsaati bünyesinde Data-Sync ürün geliştirme grup lideri olarak çalışmaktadır.

blog-author
Berk UZGÖREN

Founder & CEO of DataSync

Ex-Walmart Omni-Channel Manager

walmart-image

DATA-SYNC EKİBİ

Deneyimli yazılım geliştiricileri ve strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve iş süreçlerini optimize etmek için elbirliğiyle çalışıyor. Sorunları çözme yeteneği ve teknolojiyi iş süreçlerine entegre etme konusundaki uzmanlığımız, işletmelerin büyümesine ve rekabet avantajı elde etmesine katkı sağlıyor.

box
box
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıkça aldığımız sorular arasından, Data-Sync ile benzersiz bir şekilde yanıtladığımız e-ticaret entegrasyon ihtiyaçlarınızı ve aynı zamanda özel entegrasyon gereksinimlerinizi, sizin için soru-cevap formatında listeledik.

 

Data-Sync, veri destekli tek bir panelden tüm online kanallarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan son nesil bir stratejik pazaryeri entegrasyon platformudur. Bu çözüm, e-ticaret operasyonlarınızı optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda size zaman, enerji ve maliyet tasarrufu sağlar ve aynı zamanda bilinçli kararlar almanıza ve pratik stratejiler geliştirmenize olanak tanır.

Data-Sync; finansal verilerinizi muhasebe kayıtlarınızdan otomatik çeker, bu verileri anında görmenizi sağlayıp size asıl işinize odaklanma fırsatı sunar Tüm finansal bileşenlere (satış, kâr, maliyet, stok, kur değişimi, kargo) ait maliyetlere sıfır hatayla ulaşmanızı sağlar.

Data-Sync, çalışanlarınızın verilere anında erişmesini ve kritik hedefleri anlık olarak görmelerini sağlayarak iş süreçlerinizi hızlandırır. Her ekip, belirlenen metrikleri hızla takip edebilir ve e-ticaret süreciniz daha verimli hale gelir. Data-Sync aracılığıyla dilediğiniz çalışana erişim yetkileri vererek hangi verilere erişebileceklerini belirleyebilir ve işlemleri anlık olarak izleyebilirsiniz. Böylece; anlık verilerinize saniyeler içinde güvenle erişerek hızla eyleme geçebilir ve olası hataları büyümeden önleyebilirsiniz.

Data-Sync sayesinde, müşteri memnuniyetini ve güvenini azaltan hatalı ürün gönderimlerini ve teslimat gecikmelerini minimuma indirebilir ve e-ticaret lojistik operasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca, Data-Sync üzerinden gelen müşteri sorularını anında yanıtlayarak müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, faturalama gibi birçok manuel işlemi otomasyonla hızlandırarak kargo sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Data-Sync pazaryeri entegrasyon yazılımı, otomatik uyarı e-postaları ile kur değişimini takip etmenizi sağlar, böylece günlük döviz maliyetlerinin kâr marjınıza etkisini anlık olarak görebilirsiniz. Bu, değişimlere hızlı bir şekilde müdahale ederek satışlarınıza optimum kâr marjıyla devam etmenizi sağlar. Ürün vade özelliği, size ürünlerinizin vadesi gelmeden önce ne kadar ödeneceği ve kaç gün kaldığı gibi bilgileri uyarı e-postaları ile ileterek size yardımcı olur. Panelimiz, stok sağlık raporunu birkaç tıklama ile almanıza olanak tanır, ürünlerinizin yaşlanma durumunu ve satış performansını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, depoda hareketsiz ve fazla stoklu ürünleri hızla tespit edebilir ve bu ürünler için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Hızlı satan ürünlerde ise kritik stok seviyelerini hızla fark edebilir ve stok yenileme işlemlerini kolayca başlatabilirsiniz.

Kısaca EVET! Uzun olarak ise Data-Sync; Pazaryerlerinden ve muhasebe yazılımınızdan dilediğiniz verileri birleştirip, yorumlamanız ve stratejilere dönüştürmeniz için istediğiniz formatta düzenleyebilir. E-ticaret operasyonları hakkında daha da detaylı bilgi edinmek istiyorsanız dilediğiniz tüm diğer verileri birleştirir, ihtiyacınıza özel sıralamada gösterir. Ödemelerin doğru yapıldığına ve tahsilatların zamanında gerçekleştiğine dair kesin bilgi edinmek istiyorsanız yapacağımız kapsamlı entegrasyonla muhasebe sisteminizde oluşabilecek hataları en aza indirir, bu verilere anında ulaşmanızı sağlar. Üstelik; Farklı entegrasyonlara ödeyeceğiniz tutarı ve zaman kayıplarını Data-Sync’i tercih ederek en aza indirebilirsiniz, Firmanıza özel yazılım sahibi olup yazılım ekibimizden fikir ya da geliştirme isteyebilirsiniz, Verilerin doğru ve güncel olup olmadığına dair kaygılarınızdan kurtulursunuz. Eğer aklınızdaki soru yukarıda özetlediklerimizden biriyse hemen uzmanlarımıza ulaşın. Beklediğiniz cevapları Kumsaati’nden hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı ve kesin alın. Benzersiz ve rakipsiz e-ticaret entegrasyon çözümü ile her gün daha çok kazanın.

Hemen Bilgi Al ,
DATA-SYNC ‘in Tüm Ayrıcalıklarını Keşfedin!

  • Kredi kartına gerek yok
  • Ücretsiz 14 gün deneme
  • Ücretsiz İptal
data
whatsapp

Whatsapp linkinden bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.